Movies
Ratings
766
ExhumaRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5