Movies
Ratings
370
RomaRated ★ 5.0
IdaRated ★ 3.0
CamerapersonRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Dick Johnson Is DeadRated ★ 4.5
ThelmaRated ★ 4.0
AfterwaterRated ★ 4.0
El SurRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
SiratRated ★ 5.0
BAKA's IdentityRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5
I Dream in Another LanguageRated ★ 3.5
LivingRated ★ 3.0
Angel's EggRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5