Movies
Ratings
387
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WickedRated ★ 1.5