Series
Ratings
55
AdolescenceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- 내 새끼의 연애Rated ★ 2.5
- Divorced Singles Season 7Rated ★ 2.5
- Divorced Singles Season 6Rated ★ 2.0
- Divorced Singles Season 5Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
BasiliskRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 1.5
Digimon FrontierRated ★ 1.5
Digimon TamersRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 2.0