Movies
Ratings
596
The King's WardenRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
6/45Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0