Movies
Ratings
58
Louis Theroux: Inside the ManosphereRated ★ 0.5
The DramaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
SlantedRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
PillionRated ★ 2.5
Dead Man's WireRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
HeathersRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
The Life of ChuckRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
The Crown JewelsRated ★ 0.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0