Movies
Ratings
1458
The King's WardenRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Love, LiesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The OutfitRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0