Series
Ratings
30
KarmaRated ★ 3.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 3.0