Movies
Ratings
131
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 3.5