Movies
Ratings
623
Project Hail MaryRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The Children's TrainRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Hart's WarRated ★ 3.0