Movies
Ratings
119
Top GunRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0