Movies
Ratings
203
ParasiteRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0