Series
Ratings
73
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- 냉면 랩소디Rated ★ 3.5
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5