Movies
Ratings
178
PapermanRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5