Movies
Ratings
211
Hear MeRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- Ugly PeopleRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Moon YoungRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5