Movies
Ratings
724
Last Action HeroRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.5
Wheels on MealsRated ★ 3.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
Love FictionRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 1.5
TroyRated ★ 1.5