Movies
Ratings
423
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5