Movies
Ratings
27
The CircleRated ★ 4.0
Things I Like, Things I Don't LikeRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
HeartbeatsRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Run Lola RunRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0