Movies
Ratings
100
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5