Movies
Ratings
301
The PianistRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0- Riddles of the SphinxRated ★ 2.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.0
Japan SinksRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 1.0
SphereRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 1.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0