Series
Ratings
142
D.P.Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0