Movies
Ratings
32
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
BallerinaRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0