Movies
Ratings
41
The King's WardenRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.0
Vivre Sa VieRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0