Movies
Ratings
1019
BreakdownRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
DestinoRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 4.0
HatredRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0