Movies
Ratings
1412
Once We Were UsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Brain on FireRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.0
Someone Like You...Rated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
The UnforgivableRated ★ 3.5- Only God Knows EverythingRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5