Movies
Ratings
759
A Man EscapedRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 4.0
Summer with MonikaRated ★ 3.5
Wild StrawberriesRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 3.0
The Elephant ManRated ★ 3.5
El SurRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 4.5
Adventures of Electric Rod BoyRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Sound of FallingRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.0