Movies
Ratings
20
Fight ClubRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0