Movies
Ratings
583
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.0
- The UglyRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Spiral: From the Book of SawRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Lost in PerfectionRated ★ 2.0