Movies
Ratings
1650
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- NoiseRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
StrawRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 4.5
Fear Street: Prom QueenRated ★ 2.5
HereticRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0