Series
Ratings
52
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0- SANCTUARYRated ★ 4.5
- First LoveRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Initial D: Second StageRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
One OutsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5