Series
Ratings
83
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- Inventing AnnaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Death's GameRated ★ 4.5
- Delightfully DeceitfulRated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
HyoukaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
Free!Rated ★ 2.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0