Series
Ratings
67- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
The Last DanceRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5