Movies
Ratings
1006
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The PeacemakerRated ★ 2.5
The Sum of All FearsRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Lost in StarlightRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
- The Six Triple EightRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0- Carry OnRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.5