Series
Ratings
271
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
God's Quiz : RebootRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 3.0

Princess HoursRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.5- Produce 101Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 4.5
BakumanRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0