Movies
Ratings
635- The 8th NightRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 4.5- OxygenRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
StrayRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.5
The Last House on the LeftRated ★ 3.0
Warning: Do Not PlayRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The 12th ManRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
BrightRated ★ 2.0