Movies
Ratings
115
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
District B13Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5