Series
Ratings
291- ViciousRated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 2.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 3.5- Mr. BogusRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 2.0
MonkRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 1.0
You're My PetRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 1.0
MerlinRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0