Series
Ratings
126- Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 3.0
Phantom Thief JeanneRated ★ 2.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 2.5
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0- March of the Ants Season 1Rated ★ 4.0
- Screening HumanityRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
GokusenRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0