Series
Ratings
10
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Major Season 4Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0