Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Tonight is U-ShapedRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5