Titles you rated
The Tatami GalaxyRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
ふたりモノローグRated ★ 3.5
Hakumei and MikochiRated ★ 4.0
SadouRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0
Kichijoji Dake ga Sumitai Machi desu ka?Rated ★ 3.0
ReLIFE OVARated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
The MagiciansRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
とんかつDJアゲ太郎Rated ★ 4.0
꿈을 이뤄주는 코끼리Rated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
Love Strikes!Rated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.0