Movies
Ratings
184
New WorldRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Le ChefRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0- A PromiseRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0