Series
Ratings
144- ShōgunRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
- Battle of FatesRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5- House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5- Society Game Season 2Rated ★ 3.5
- Society GameRated ★ 3.5
- The Time HotelRated ★ 3.0
- Zerosum GameRated ★ 4.5
- MasterChef KoreaRated ★ 3.5
- MasterChef KoreaRated ★ 4.0
- Korean Food War 4Rated ★ 3.5
- Korean Food War 3Rated ★ 5.0
- Korean Food War 2Rated ★ 4.5
- Korean Food War 1Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0