Series
Ratings
163
One Punch ManRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.5
The OfferRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- Pepsi, Where's My Jet?Rated ★ 4.0
- Bridal MaskRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone Wars Season 1Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 2.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- A Small LightRated ★ 4.0
- Surviving Black Hawk DownRated ★ 3.5