Movies
Ratings
128
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0