Titles you rated
- Apple Cider VinegarRated ★ 3.5
- Today's WebtoonRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
The OfferRated ★ 3.5- It's Bruno!Rated ★ 4.0
- House of NinjasRated ★ 3.0
His Dark MaterialsRated ★ 3.0
His Dark MaterialsRated ★ 3.5- Flesh and BoneRated ★ 3.5
Platinum TownRated ★ 3.0
The Soup of HeavenRated ★ 2.5- Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
- Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
Our Dearest SakuraRated ★ 2.0- Killer SallyRated ★ 2.5

Kkondae InternRated ★ 3.0- The PharmacistRated ★ 3.0
- Fortune Seller: A TV ScamRated ★ 2.5
Angels in AmericaRated ★ 4.5