Movies
Ratings
134
17 AgainRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 0.5
28 Days LaterRated ★ 0.5
Shallow HalRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 0.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 0.5
The ScamRated ★ 0.5
The Grand HeistRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0