Titles you rated
WonderRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0- Believer: extended cutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0