Series
Ratings
20
SpartacusRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 잠Rated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0