Titles you rated
The King of PigsRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0- LavaRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0- Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0